0 (312) 225 2255 Pts. Cmt. 08:30 - 19:30 Pzr: 10:30-19:30Fatih Sultan Mah. Üniversite Cad. Arsia İş Merkezi No: 11
Organik
Perkloretilen Kullanmıyoruz!
Kalite
A Kalite İşçilik
%100 Memnuniyet
Zamanında Teslim
Sipariş Formu

Hakkımızda

İş hayatında ve günlük yaşamımızda iyi görünmek için pahalı giysiler almak ya da en moda tasarımları giymek yetmiyor artık. Çünkü bundan daha önemlisi, eğer üzerimizdeki giysiler temiz, bakımlı ve olması gereken formda değilse mükemmel olmak için sarf ettiğimiz tüm çabalar boşa gidiyor. Onun içindir ki, iyi bir kuru temizleme firması, günümüz modern yaşamında önemli bir ihtiyaç halini alıyor.

CallDry günümüz insanının bu ihtiyacını karşılamak üzere 2017 yılında kurulmuş yenilikçi ve yüksek standartta bir kuru temizleme firmasıdır. Kullandığı yeni teknolojiye sahip ekipmanları, tecrübeli/eğitimli personeli ve özenli hizmet anlayışıyla bu sektördeki standartları yükseltmeyi hedeflemektedir.

CallDry’ı diğer firmalardan ayırt eden en önemli özelliği kuru temizleme işleminde insan sağlığına zarar veren kanserojen solventlerden uzak duran bir anlayışa sadık kalmasıdır. Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada en sık kullanılan kuru temizleme solventi perkloretilen’dir. Bu solvent, ne yazık ki kanserojen bir solventtir (Dünya Sağlık Örgütü’nün ilgili raporuna buradan ulaşabilirsiniz). Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı eyaletlerinde ve bazı Avrupa ülkelerinde perkloretilen ile çalışan kuru temizleme makinalarının yerleşim birimleri içerisinde kullanılmasına artık müsaade edilmemektedir. Tüm bu bilgiler ışığında, CallDry olarak sağlığınızı herşeyin önünde tutmaktayız.

Öte yandan CallDry, temizlikle ilgili birçok ihtiyacınızı bir merkezde karşılamayı hedefleyen tam bir tesistir. Kuru temizlemenin yanı sıra, çamaşır yıkama, ütüleme, perde ve stor temizliği, halı temizliği gibi birçok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Böylece her tür temizlik ihtiyacınızı tek bir merkezde çözme şansını sizlere sunuyoruz.

30 yıllık tecrübeye sahip terzisi ile giysilerinizde zaman içerisinde ihtiyaç duyacağınız tadilatları da yaparak, giysilerinizi daha uzun süre severek kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz ve gün geçtikçe büyüyen sadık müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek için CallDry olarak bir telefonunuzla ürünlerinizi evinizden ücretsiz olarak alıp yine evinize teslim ediyoruz. Bu sayede bize kolaylıkla ulaşmanıza imkân sağlıyoruz.